O Nas

Priorytetem jest zapewnienie naszym Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez przejęcie ich obowiązków wobec organów administracji publicznej.

 

Dzięki pełnomocnictwu kontaktujemy się z urzędem skarbowym i Inspektoratem ZUS, załatwiając wszystkie niezbędne formalności, bez zbędnego absorbowania naszych Klientów.

 

Uprawnienia

 
Posiadamy wymagany wpis do rejestru osób uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz odpowiednie obowiązkowe ubezpieczenie OC podmiotów świadczących usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych , przez co interes naszych Klientów jest w pełni zabezpieczony. Kancelaria nasza współpracuje z fachowcami z dziedziny prawa pracy . Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz zapewniają wysoki poziom merytoryczny, dzięki czemu szybko i fachowo rozwiązują większość problemów wynikających z prowadzonej przez naszych Klientów działalności .
 
 
 

Księgowość

Wiemy, że księgowość to nie tylko wprowadzanie danych, lecz wiedza i praktyka, która przekłada się na sukces firm naszych Klientów. Dialog jest u nas podstawą harmonijnej współpracy z Klientami, która pozwala osiągać wymierne wyniki naszej pracy w prowadzonej przez Nich działalności gospodarczej.

Dlaczego MY ??

Do każdego Klienta podchodzimy indywidulanie zwracając uwagę na jego potrzeby a nie tylko na obowiązki jakie niesie ze sobą prowadzenie firmy.